czwartek, 28 lutego 2013

Przegląd Girl On Line

GirlOnLine.eu Blog o modzie, gotowaniu, muzyce i filmie oraz perfumach, zakupach i mężczyznach.
picture Paryż
Paryż miasto, stolica Francji, położone nad Sekwaną. Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju. Znajduje się tu wiele zabytków i atrakcji turystycznych co powoduje, że Paryż jest odwiedzany przez miliony turystów rocznie.
picture Banany na zdrowie
Zaczynamy od konkretów – jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku energii – sięgnij po banan. Dlaczego? Dlatego, że banany są bogatym źródłem cukrów prostych i dzięki temu szybko dostarczają nam dawkę paliwa potrzebną do zwiększonego wysiłku fizycznego lub umysłowego. Sięgajmy po banany na zdrowie.
picture Właściwości miodu
Miód czaruje smakiem, zniewala zapachem, leczy i upiększa. Jest to jeden z najwspanialszych skarbów natury. Poznajmy cudowne właściwości miodu.
picture Język hiszpański
Język hiszpański lekcja nr 12. W dzisiejszej lekcji poznamy słówka dotyczące domu oraz przedmiotów znajdujących się w domu, czy mieszkaniu. Zapraszam do nauki
picture Usuwanie pieprzyków
Usuwanie pieprzyków, jedni mówią żeby usuwać, inni, że nie usuwać i jak to właściwie jest? Temat usuwania pieprzyków budzi wiele kontrowersji. Pieprzyki mogą być niegroźnymi przebarwieniami skóry lub początkiem groźnego dla naszego zdrowia nowotworu. Zobaczmy po czym więc rozpoznać czy nasze przebarwienie jest groźne czy nie?
picture Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny to małe, urokliwe miasteczko, położone w woj. lubelskim, w powiecie puławskim nad Wisłą. Kazimierz Dolny jest częścią trójkąta turystycznego Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. Dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu, bogatej historii, niepowtarzalnemu krajobrazowi, wspaniałej architekturze i dobrych warunkach klimatycznych – jest znany w kraju i na świecie.
picture Hawaje
Hawaje to archipelag położony w północno- środkowej części Oceanu Spokojnego, terytorialnie należący do Stanów Zjednoczonych. Archipelag jest pochodzenia wulkanicznego i rozpościera się na długość niemal 2,5 tys. km, co klasyfikuje go jako najdłuższy na świecie łańcuch wysp.
picture Forszmak
Wczoraj na obiad przygotowałam proste danie – forszmak. To danie jest łatwe i w miarę szybkie w wykonaniu, a do tego bardzo smaczne.
picture Najdziwniejsze hotele na świecie
Co niektórzy z nas chcieli by chociaż raz spędzić noc w dziwnym miejscu. Cuda obecnej architektury nam na to pozwalają. Zobaczmy najdziwniejsze hotele na świecie. Czy chcielibyście w którymś z nich spędzić noc? Oceńcie sami…
picture Malediwy
Malediwy to archipelag oraz państwo wyspiarskie o tej samej nazwie, położone na południu Azji na Oceanie Indyjskim. To państwo wyspiarskie, obejmujące swoim zasięgiem 1196 wysp i wysepek, z których zamieszkanych jest około dwustu. Dwadzieścia sześć naturalnych koralowych atoli, które tworzą podłużny archipelag. Atol jest to płaska wyspa będąca wynurzoną rafą koralową w kształcie pierścienia. Wewnątrz(…)
Język hiszpański
Język hiszpański lekcja nr 11. Kolejny tydzień za nami. Pora na nową porcję słówek. Dziś poznamy słówka dotyczące miast i życia w mieście. Dowiemy się między innymi jak po hiszpańsku jest pociąg, wieżowiec, parking, sklep i wiele innych przydatnych słówek związanych z życiem w mieście. Zapraszam do nauki…
picture Paznokcie idealne
Każda z nas marzy o tym, aby mieć idealne, zadbane paznokcie. Zobaczmy jak prawidłowo o nie dbać i je pielęgnować. Nie ma paznokci bez problemów. Ale każdy z nich można rozwiązać.
picture Standardy hoteli
Zapewne każdy zastanawiał się kiedyś, dlaczego hotel, w którym nocowaliśmy jest trój- lub nawet pięcio-gwiazdkowy. Wyjeżdżając na wakacje możemy natrafić na hotele, które mają podobną ilość gwiazdek, ale ich standard w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Zobaczmy zatem jakie są zasady przyznawania gwiazdek i kto je ustala?
picture Cienie pod oczami – jak sie ich pozbyć?
Czasami się budzimy rano, patrzymy w lusterko i widzimy cienie pod oczami – jak się ich pozbyć? Dlaczego się one pojawiają? Dla niektórych z nas, cienie pod oczami są nieustanną zmorą. Dodają nam lat i ujmują wdzięku. Na szczęście są na nie sposoby, zobaczmy jakie…
picture Światowy Dzień Kota
Luty to miesiąc wyjątkowy nie tylko ze względu na święto zakochanych – Walentynki, ale również na to, że nasi mali przyjaciele też mają powody do świętowania. Dziś mamy 17 lutego i nasze kochane kociaki obchodzą Światowy Dzień Kota.
picture Co szkodzi naszym włosom?
Pielęgnując włosy, nie zdajemy sobie sprawy, że popełniamy wiele błędów. Albo się spieszymy, albo mamy złe nawyki… Jaki skutek? Włosy są osłabione, źle się układają i są zniszczone. Zobaczmy co szkodzi naszym włosom i jak o nie prawidłowo dbać?
picture Majorka
Majorka, (hiszp. Mallorca) – największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym o długości około 100 km i powierzchni 3600 km². Zamieszkuje ją około 846 000 mieszkańców. Głównym miastem i stolicą wyspy jest Palma de Mallorca. Północne wybrzeże wyspy jest klifowe, południe zaś to rozległe, piaszczyste plaże, a na obszarach nizinnych znajdziemy gaje oliwkowe,(…)
picture Kraków
Kraków to miasto położone nad Wisłą w południowej Polsce. Jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Miasto to jest chętnie odwiedzane przez turystów, posiada wiele wartościowych obiektów architektonicznych. Działa w nim również wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki.
picture Nowe piwo Perła Winter
Dziś będąc w sklepie moją uwagę przykuło nowe piwo Perła Winter, zwróciłam na nie uwagę ze względu na kolor puszki. Fioletowo-różowa kolorystyka etykiety przyciągnęła mój wzrok. I oczywiście postanowiłam je kupić i spróbować nowego smaku. Oto moja opinia na temat tego piwa.
picture Hajduszoboszlo
Jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na Węgrzech. Słynąca z głębinowych leczniczych źródeł termalnych od ponad 80 lat. Kąpielisko rozciągające się na 30 hektarach zieleni czynne jest od początku maja do końca września. Jedną z największych atrakcji stanowi Plaża Śródziemnomorska, czyli sztuczny brzeg morza otoczony palmami, ogromny basen – wypełniony kryształowo czystą wodą z lekkimi(…)
picture Język hiszpański
Język hiszpański lekcja nr 10. Liczebniki po hiszpańsku. Dziś nadszedł czas na kolejną lekcje, dotyczyć ona będzie liczebników w języku hiszpańskim. Zapoznajmy się z nimi. Zapraszam do wspólnej nauki .
picture Piękne stopy
Stopy są niezwykle ważną częścią naszego ciała, w końcu to na nich spoczywa ciężar noszenia nas przez całe nasze życie. Zwykle poświęcamy im mało czasu na pielęgnacje. Zobaczmy 3 kroki do tego, aby mieć piękne stopy.
picture Emirates Airlines
Emirates Airlines to jedna z najbogatszych linii lotniczych na świecie należąca do rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Siedziba firmy mieści się w Dubaju. Dziś Emirates to obok Qatar Airways oraz Singapore Airlines to linie luksusowe. Emirates wielokrotnie nagradzane jest tytułem najlepszej linii lotniczej na świecie.
picture 7 sposobów na pozbycie się czkawki
Chyba każdemu z nas zdarzyło się przeżyć krótki napad czkawki. Zwykle mija samoistnie, ale zdarza się, że nie ustępuje nawet przez kilka minut. Jak się jej pozbyć? Poznajmy 7 sprawdzonych sposobów na pozbycie się czkawki.
picture Poród w wodzie
Woda od zawsze jest środowiskiem bliskim człowiekowi. Porody w wodzie za granicą są powszechnie praktykowane. W Polsce dopiero od paru lat i tylko, w niektórych szpitalach w Polsce stał się możliwy poród w wodzie. Każda z kobiet ma pewne obawy związane z porodem. Wiele kobiet zastanawia się nad porodem w wodzie. Zobaczmy jakie plusy ma(…)
picture Najpiękniejsze mosty świata
Mosty – jeden z bardziej przydatnych wynalazków ludzkości. Najczęstszym przeznaczeniem mostów jest transport, czyli możliwość przedostania się na z jednego brzegu rzeki na drugi. Mosty od zawsze łączyły ludzi. Niektóre mosty zadziwiają nas wielkością, długością, rozmachem, oraz nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Oto najpiękniejsze mosty świata.
picture Mauritius – rajska wyspa
Mauritius to mała tropikalna wyspa położona na oceanie indyjskim. Znajdziecie tu wszystko co wakacyjno-turystyczna wyspa powinna mieć: błękitne morze, rafy koralowe, biały piasek na plaży i palmy. Poza zachęcającymi warunkami naturalnymi znajdziemy tu również zabytki historyczne, różnorodność kulturalną i zmienne krajobrazy. Razem z wyspami Reunion i Rodrigues tworzy część archipelagu Maskarenów, powstałego w wyniku podwodnych(…)
picture SketchUp – projektowanie w domu
SketchUp to oprogramowanie do projektowania – praktycznie wszystkiego czego sobie życzysz, udostępnione w wersji podstawowej za darmo. Projekty powstałe za pomocą Sketch Up możesz znaleźć w Google Earth – gdzie wykorzystany został do projektowania wszelkich budynków. Idealnie nadaje się również do projektowania wymarzonego domu. Już po kilku godzinach nauki możesz projektować zaawansowane budynki.
picture Tłusty Czwartek – Tradycja
Tłusty czwartek jest ostatnim czwartkiem przed Wielkim Postem. Tłusty czwartek rozpoczyna też ostatni tydzień karnawału. W tym dniu mamy obowiązek zjeść chodź jednego pączka.
picture Język hiszpański
Język hiszpański lekcja nr 9. Znów minął tydzień i nadszedł czas na kolejne nowe słówka hiszpańskie. Dziś zapoznamy się ze słownictwem związanym z rodziną. Zobaczymy jak powiedzieć po hiszpańsku mama, tata, babcia, czy dziadek, a także poznamy wiele innych słówek związanych z rodziną. Zapraszam do wspólnej nauki;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz